ŽINIŲ VIKTORINA " AŠ, TU IR PASAULIS" PDF Spausdinti El. paštas

Š.m. lapkričio 28 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko 7-8 klasių žinių viktorina „AŠ, TU IR PASAULIS“

 

DSC01535

DSC01559

DSC01525

 

Š.m. lapkričio 28 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko 7-8 klasių žinių viktorina „AŠ, TU IR PASAULIS“. Joje dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 6 komandos iš: Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda „Greičiau Aukščiau Tvirčiau“; Kauno Palemono gimnazijos komanda („AŠ+TU)2; Kauno Senamiesčio progimnazijos komanda „Senamiesčiukai“; Kauno moksleivių techninės kūrybos centro aviamodeliavimo būrelio komanda „Grifas“; Kauno moksleivių techninės kūrybos centro jungtinė komanda „Kritikų draugija“ ir Vinco Kudirkos progimnazijos komanda „Nuoširdukai“.

 

            Žinių viktorinos klausimai, apimantys mokslo išradimus, technikos naujoves, pasaulio įvairenybes buvo suskirstyti į tris turus: video klausimus, atsakymus kahoot! programa ir kryžiažodžio. Kiekvienam klausimui buvo skiriama po 1 minutę, tad reikėjo žaibiškai apsvarstyti ir teisingai atsakyti į pasirinktus variantus. Vykstant viktorinos turams, kaip visada pasitaikė nesklandumų ir ginčų dėl klausimų teisingumo.

 

            Pusantros valandos trukusios 7-8 klasių žinių viktorinos tikslas - „AŠ, TU IR PASAULIS“ ne supriešinti mokinių komandas, bet mokyti komandinio darbo, sužinoti daug ko naujo, išsiaiškinti tai ko nežinojome.

 

I vietą laimėjo Vinco Kudirkos progimnazijos komanda „Nuoširdukai“; II vietą laimėjo Kauno moksleivių techninės kūrybos centro „Grifas“; III vietą laimėjo komanda „Senamiesčiukai“. Sveikiname nugalėtojus! Laimėtojai buvo apdovanoti Kauno moksleivių techninės kūrybos prizais.


Puslapis atnaujintas 2018-12-05 13:19:17.