Kviečiami 12-18 metų mokiniai į „Kadro“ kino akademijos kastingą PDF Spausdinti El. paštas

kastingas

Kviečiami 12-18 metų mokiniai į „Kadro“ kino akademijos kastingą

 

Kosminis laivas, Kauno fortų katakombos su natūraliomis dekoracijomis ir rekvizitais, senovinės pilies rūsiai, prabangus viešbutis, televizijos studija, žirgyno maniežas ir arklidės, senovinė kalvė, lėktuvo piloto kabina, miesto požemiai, kalėjimo kamera, grožio studija, patalpa egzorcizmo apeigoms. Į tokias lokacijas pateks laimingieji, praėję „Kadro“ kino akademijos kastingą.

 

Atrinkti kastingo dalyviai bus suskirstyti į 12 grupių. Kiekviena grupė (aktoriai, scenaristas, režisierius, operatorius, montuotojas) per 2-3 dienas neįprastoje lokacijoje sukurs 1-5 minučių vaidybinį filmą. Filmų premjera vyks spalio 30 d. 16 val. M. Žilinsko dailės galerijoje dalyvaujant ir vertinant kino profesionalams.

 

Registracija į kastingą vyksta nuo spalio 5 iki 16 d. el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai "> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Susitikimas su užregistruotais dalyviais vyks spalio 17 ir 18 d. nuo 16:00 val. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre, A. Mickevičiaus g. 2-209 (prie PC „Akropolis“). Daugiau informacijos www.kadras.lt

docxKKK registracijos anketa 1.docxPuslapis atnaujintas 2018-10-10 14:31:52.