Konkurse „Barbė – stilinga pamaiva“ – jaunųjų dizainerių darbai PDF Spausdinti El. paštas

Kovo 28 d.į Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuojamo konkurso „Barbė – stilinga pamaiva“ apdovanojimo renginį susirinko ne tik jaunosios modeliuotojos, bet ir jų mokytojai bei tėvai. Komisijai, vertinusiai jaunųjų dizainerių sukurtas kolekcijas, buvo nelengva išrinkti vertingiausias ir pačias gražiausias. Už kostiumų išbaigtumą ir tvarkingumą bei originalią idėją, net 6 kolekcijoms buvo paskirtos prizinės vietos, o likusios 9 gavo nominacijas. 

 

DSC00190

DSC00231

DSC00236

DSC00244

Daugiausia komisijos narių ir žiūrovų įvertinimo sulaukė jaunųjų modeliuotojų kūrybiniai darbai iš Tito Masiulio jaunimo mokyklos drabužių dizaino studijos. I vietą už kolekciją „Saulės kliošas kitaip“ laimėjo Armilė Kelmelytė. Tos pačios studijos narėms : Ievai Mažeikytei ir Saulei Gaudešiūtei skirtos III - osios vietos. Šias merginas siuvimo ir modeliavimo paslapčių išmokė jų vadovė Dalia Kepežinskienė. Dvi II-osios vietos buvo paskirtos Rėjai ir Smiltei iš S.Daukanto progimnazijos. Sesučių kurti drabužiai ir visi aksesuarai lėlėms buvo labai kruopščiai numegzti iš šiltų ir spalvingų vilnonių siūlų. III vieta už kolekciją „Vakarėlis“ atiteko Milenai Lisauskaitei, Kauno moksleivių techninės kūrybos drabužių dizaino būrelio narei. Šioje kolekcijoje vyravo blizgūs ir puošnūs drabužių aksesuarai.

Renginio dalyviai ir mokytojai žavėjosi mokinių darbais ir pageidavo ateityje surengti tokį patį konkursą, tik jau Respublikinį. Šio konkurso iniciatoriai Kauno moksleivių techninės kūrybos centro drabužių dizaino būrelio nariai ir jų vadovė Ramutė Araneckienė džiaugėsi tokiu jaunųjų modeliuotojų entuziazmu ir k8rybingumu. Vadovė patikino, kad tokį renginį organizuos ir kitais metais.

Puslapis atnaujintas 2018-04-10 09:25:33.