RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FOTOGRAFIJOS KONKURSAS PDF Spausdinti El. paštas

RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FOTOGRAFIJOS KONKURSAS

„LIETUVOS PILIAKALNIAI  - VĖLIAVOS ŽALIA SPALVA“,

skirtas Lietuvos valstybingumo šimtmečiui 

Konkurso nuotraukos čia:

 

 

Kviečiame į konkurso laureatų apdovanojimą lapkričio 17 d. 11 val.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centre ( Vytauto pr. 44). Konkurso dalyvių

paroda

eksponuojama ten pat nuo 2017 m. lapkričio 6 d. iki lapkričio  30 d.

„LIETUVOS PILIAKALNIAI  - VĖLIAVOS ŽALIA SPALVA“,

skirtas Lietuvos valstybingumo šimtmečiui

 


 

Konkurse dalyvavo 42 mokiniai iš 21 Lietuvos vietovės ir pateikė

konkursui 100 nuotraukų.

Malonu pasidžiaugti, kad konkurso geografija buvo tikrai plati

ir apėmė net mažyčius

Lietuvos miestelius. Konkurso dalyviai buvo iš: Utenos, Šiaulių,

Kėdainių, Raseinių,

Marijampolės, Jonavos, Kauno, Vilniaus, Šilalės, Elektrėnų,

Kavoliškio, Visagino,

Giedraičių, Garliavos, Nemakščių, Bagaslaviškio, Kidulių,

Paberžės, Anavilio,

Čekiškės, Žeimelio ir Naujųjų Valkininkų. Nuoširdžiai

sveikiname visus konkurso dalyvius.

Konkurso vertinimo komisija:

  1. 1.Fotografas Albertas Švenčionis
  2. 2.Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos profesijos mokytojas
  3.  metodininkas Raimundas Bulota
  4. 3.Kauno moksleivių techninės kūrybos centro meno vadovė
  5.  Danguolė Čiurlionienė.

Konkurso laureatai

3-4 klasių mokinių grupėje:

I vieta – OSKARAS ČERENKOVAS, Kėdainių Suaugusiųjų ir

Jaunimo mokymo centras

II vieta – AGNĖ PURIUŠKYTĖ, Vilniaus Šv. Juozapo mokykla

III vieta - SILVIJA GUOBYTĖ, Utenos Krašuonos progimnazija

Nominacija už „pagautą akimirką“ Šarūnė Sitkevičiūtė, Šiaulių

Dainų progimnazija

5-6 klasių mokinių grupėje:

I vieta – RUGILĖ DIRVELYTĖ, Kidulių pagrindinė mokykla

II vieta – RAMINTA AUSTREVIČIŪTĖ, Kauno jaunųjų turistų

centras jaunųjų kraštotyrininkų būrelis

III vietas - OSKARAS ŠULSKIS, Kauno Tado Ivanausko progimnazija

7-8 klasių mokinių grupėje:

I vieta – RUGILĖ ČIURINSKAITĖ, Kauno „Nemuno“ mokykla

II vieta – MIGLĖ TERVAINYTĖ, Kidulių pagrindinė mokykla

III vieta – SKAISTĖ KUZMAUSKAITĖ, Kėdainių „Ryto“ progimnazija

Nominacija už literatūrinį vaizdo aprašymą VIKTORIJA KOZĖLAITĖ,

Semeliškių gimnazija

9-10 klasių mokinių grupėje:

I vieta – KAROLINA ČIVILYTĖ, Giedraičių Antano Jaroševičiaus

gimnazija, I kl.

II vieta – AUGUSTĖ JASIONYTĖ, Garliavos Juozo Lukšo gimnazija

III vieta – EVELINA PIŠKINAITĖ, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija

Nominacija už poetinį gamtos vaizdavimą KARINA MEČKOVSKA,

Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazija

11-12 klasių mokinių grupėje:

I vieta – ŽAVINTA BUTAITĖ Žeimelio gimnazija

II vieta –VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ, Čekiškės Prano Dovydaičio

gimnazija

III vieta – LINAS PAUKŠTYS, Kėdainių Šviesioji gimnazija

Nominacija už idėjos interpretaciją Justina Vilčinskaitė, Kauno

Jono Jablonskio gimnazija

 

 

 



 


Puslapis atnaujintas 2017-11-21 10:56:34.